Praktické využití
každého koutu.

Častým problémem našich domovů je omezený úložný prostor. Ideálním řešením je vestavěná skříň. Lze ji vyrobit do jakéhokoli prostoru, rozměru, koutu, výklenku, nebo třeba pod schodiště a vyplnit širokou škálou vybavení, tak, aby byl daný prostor co nejvíce využitelný.

Skříně vyrábíme jako celokorpusové – to znamená, že sestava zahrnuje nejen přední rám s posuvnými dveřmi nebo klasickými otvíracími dvířky, ale i zadní a boční stěny, do nichž se ukotví vnitřní vybavení dle přání zákazníka a jeho představ o využití.

V horní části skříně mohou být police, klasické šatní tyče nebo tyče sklopné, s jejichž pomocí lze pohodlně docílit využití špatně dostupných horních částí, bez použití nebezpečných schůdků a stoliček. Dolní části skříní nejlépe vyplní plnovýsuvné zásuvky Blum s tichým tlumeným dojezdem. Vaše prádlo bude přehledně uloženo a dobře přístupné bez nepříjemného ohýbání se do spodních polic. 

Střední části skříní mohou být využity pro police na prádlo, šatní tyče, výsuvné police na boty, věšáky na kravaty, výsuvné věšáky na kalhoty, drátěné prádelní koše nebo držáky na úklidové prostředky.

Konstrukci do nejvyšší míry přizpůsobíme Vašim požadavkům. Část skříně tak lze využít například také pro zabudování televizoru či knihovny.

Osvětlení vnitřních prostor často řešíme LED-diodovými páskami s detektorem pohybu, který osvítí prostor při otevření skříně.

Posuvné dveře v hliníkovém rámu se pohybují lehce a nehlučně. Výplň a její dělení je dle Vašeho výběru. Nejčastěji je to laminovaná deska (LTD), zrcadlo (s bezpečnostní fólií), sklo v mnoha barvách nebo skleněné bezpečnostní výplně s grafickým motivem.

Vestavěné skříně Vám rádi v interiéru doplníme komodami, policemi a dalšími doplňky, které doladí a zútulní Váš interiér.

Naše realizace