Truhlářství Polehla  -  Vždy krok před konkurencí

+420 603 376 681

 

Vestavěné skříně – dokonalé a praktické využití prostoru

Častým problémem našich domovů je omezený úložný prostor. Ideálním řešením je vestavěná skříň. Lze ji vyrobit do jakéhokoli prostoru, rozměru, koutu, výklenku, nebo třeba pod schodiště a vyplnit širokou škálou vybavení, tak, aby byl daný prostor co nejvíce využitelný.

Skříně vyrábíme jako celokorpusové – to znamená, že sestava zahrnuje nejen přední rám s posuvnými dveřmi, ale i zadní a boční stěny, do nichž se ukotví vnitřní vybavení dle přání zákazníka a jeho představ o využití.

V horní části skříně mohou být police, klasické tyče na šaty, nebo sklopné tyče, s jejichž pomocí lze pohodlně docílit využití špatně dostupných horních částí, bez použití nebezpečných schůdků a stoliček. Dolní části skříní nejlépe vyplní výsuvné drátěné koše, výsuvné police, nebo plnovýsuvné zásuvky Blum s tichým tlumeným dovíráním. Vaše prádlo bude přehledně uloženo, dobře přístupno, navíc odpadne ohýbání se do spodních polic. Střední části skříní mohou být účelně využívány jak policemi na prádlo, tyčemi na šaty, výsuvnými policemi na boty, věšáky na kravaty, výsuvnými věšáky na kalhoty, drátěnými prádelními koši, nebo držáky na úklidové prostředky.

Jestliže chcete využít část skříně například pro zabudování televizoru, nebo knihovnu, rádi Vám přání splníme.

Osvětlení vnitřních prostor řešíme zářivkami a led-diodovými páskami s detektorem pohybu, který osvítí prostor při otevření skříně.

Posuvné hliníkové dveře Astin, Salu nebo Senátor lehce a nehlučně fungující, mohou mít výplň dle vašeho výběru – laminovaná deska LTD, zrcadlo, sklo Lacobel v mnoha barvách, nebo například skleněné bezpečnostní výplně s grafickým potiskem, třeba dle Vámi dodané fotografie s jakýmkoli motivem.

Vestavěné skříně Vám rádi v interiéru doplníme komodami, světelnými policemi a dalšími doplňky, které doladí a zútulní Váš interiér.

skrin04 skrin03 skrin02 skrin01