Truhlářství Polehla  -  Vždy krok před konkurencí

+420 603 376 681

 

Kuchyňské linky na míru od nás, to je záruka originálu

Kuchyně je bezesporu srdcem domova.

Kuchyně má v našich domácnostech nezastupitelnou funkci a proto si zasluhuje být originálem. Jsme rádi, že po dvaceti dvou letech existence naší firmy a více než 1000 námi vyrobených kuchyňských linek můžeme prohlásit, že každá z tohoto počtu zůstává originálem.

Kromě maximálního využití prostorových možností a pestrostí materiálu, nejvíce ovlivňuje budoucí tvář své kuchyně zákazník svým vkusem. Proto dáváme důraz na komunikaci se zákazníkem po celou dobu výroby kuchyně. Od vzniku projektu a jeho 3D vizualizaci,  přes výrobu až po konečnou montáž kuchyně přímo na místě..

Jak asi probíhá cesta k Vaší vysněné originální kuchyňské lince?

Na základě nastínění Vašich požadavků a rozměrů budoucí kuchyně Vám připravíme 3D návrh realizace. Od tohoto návrhu pokračuje jednání s Vámi podrobnějším upřesněním požadavků na materiál a vybavení s doměřením na místě. Poté Vám připravíme cenovou nabídku, která už bude zahrnovat úplnou cenu materiálu, vybavení a práce s montáží a dopravou.

Zákazník může vidět svoji kuchyň v průběhu výroby, aby se přesvědčil, že vše pokračuje podle jeho požadavků. Samotná montáž na místě s dořešením nejmenších detailů je samozřejmostí. Poté už zbývá jen přání, aby kuchyňská linka přinášela potěšení celé Vaší rodině a sloužila Vám ke spokojenosti dlouhá léta.

Výběr materiálu kuchyně

Základem kuchyňské linky je korpus, tím je obvykle LTD – laminovaná deska, případně dýhovaná deska.

Výběr materiálu pokračuje čelními plochami – dvířky. Zde vládnou MDF fóliovaná dvířka oblíbená pro množství barev v matném i lesklém provedení a pro snadnou údržbu. Mimo fólie MDF lze na čelní plochy užít i LTD, Bio- desku, sklo Lacobel, nebo masiv (dub, borovice, buk, smrk, jasan a další), případně rolety nebo foto rolety s využitím vlastního motivu, hliníkové nebo nerezové rámečky.

Pracovní deska doladí základní barevnost kuchyně – lze nabídnout desky z postformingu, nebo moderní a tolik oblíbený přírodní či umělý kámen Technistone.

K pracovní desce vybíráme dřez – lze doporučit širokou nabídku téměř nestárnoucích granitových dřezů, nebo klasických nerezových, dále baterie se sprchou, nebo bez sprchy, opět v granitovém nebo nerezovém provedení, dávkovače mycích prostředků.

Úchytkami dotvoříme vnější podobu linky. Na výběr je nespočet tvarů různých nábytkových úchytů v lesklých i matných materiálech.

Protože kuchyňské linky od nás nejsou „prázdné‘‘, pouze s policemi, pokračujeme výběrem vnitřního vybavení:

Zásuvky – samozřejmě plnovýsuvné s tlumeným dojezdem, vybavené plastovými, nebo nerezovými příborníky Orga-line. Výsuvné potravinové skříně a drátěné programy různých rozměrů, nápadité a praktické řešení slepých rohů výsuvnými policemi a otočnými drátěnými koši, komfortní zdvíhací výklopy do horních skříněk Aventos, odpadkové koše klasické, nebo výsuvné k zabudování pod pracovní desku, které Vám pomáhají udržovat čistotu.

Kvalitní panty Blum s tlumiči dovírání zajistí stálou funkčnost po dlouhou řádku let.

Nezapomeneme na osvětlení. Kromě bodovek, zářivek s bezdotykovým ovládáním a různých svítidel Vám nabídneme moderní led-diodové pásky, se kterými Vaše linka získá opravdu kouzelný vzhled. Dodáme dle přání i například kráječ, řezač fólie nebo alobalu, výsuvné a výklopné elektrozásuvky, světelné police, zajistíme elektrikářské a instalatérské práce…

OLYMPUS DIGITAL CAMERAkuchyne04

OLYMPUS DIGITAL CAMERAkuchyne02